GOROD.cn.ua

Чим займаються депутати перед сесією? (відео)

42 сесія чернігівської міської ради наближається і депутати ознайомлюються з питаннями, що винесені на порядок денний на профільних комісіях. Одне з них, внесення змін до програми розвитку туризму та промоцій Чернігова. Планується збільшити видатки на сувенірну продукцію.Депутати також розглянуть на сесії звернення чернігівської міської ради до прем’єр-міністра України щодо формування ціни на газ та вирішення інших проблемних питань тепло генерації.

Складчина
Юлія Журавльова, представниця управління економічного розвитку міста ЧМР: «Просимо не допустити ціни на газ. Також за можливості внести зміни до положення 867, а саме, знизити рівень розрахунків виробника теплової енергії. Та, оскільки останні 2 роки не було компенсації тепло постачальникам за фактичною витрати підприємства серед тарифів, то також переглянути це питання».

Зооволонтерські організації нашого міста запропонували під час сесії рекомендувати чернігівським підприємцям не мати справи з пересувними цирками, які у своїй роботі використовують тварин. Жорстоке поводження з ними і неприпустимі методи дресирування спричинили те, що у багатьох містах світу повністю відмовились від таких закладів.

Всього на 42-й сесії депутати розглянуть 25 проектів порядку денного. Пленарне засідання заплановане на четвер, 30 травня.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: комісія, депутати, сесія, «Новий Чернігів»