GOROD.cn.ua

Другий етап ремонту дороги на пляж Золотий берег майже завершено (відео)

Пляж «Золотий берег» готують до відкриття сезону. Наразі тут закінчують роботи з укладання верхнього шару асфальтобенного покриття по вулиці Берегова та на під’їзді до пляжу. Закінчують також ремонт вулиці Молодчого.Олександр Харчук, підрядник: «Ремонтируется почти километр – 995 метров – улицы Береговая. И 280 метров – улица Александра Молодчего. Мы связываем эти улицы, так сказать будет кольцо, чтобы немного разгрузить вот этот вот узел в центре. Уже не надо объезжать, теперь можно проехать прямо через Вал, а отсюда выезжать на Шевченко. Так сказать, круговое движение».

Ремонтувати дорогу було вирішено у два етапи. Нижній шар асфальту уклали минулого року, верхній шар – цьогоріч. Необхідно це через особливість грунтів біля річки, а також, бо ця територія входить у зону підтоплення.

Оскільки місцевість підлягає підтопленню, дорогу було вирішено підняти над рівнем землі.

Олександр Харчук, підрядник: «Первоначально дорога шла в нулях. Если вы помните, где в прошлом году была вода, если бы сделали по первоначальному проекту, то дорогу б заливало. То есть движения никакого не было бы».

Складчина
Усі роботи планують остаточно завершити до кінця місяця. Тож вже скоро пляж буде повністю готовий до напливу відпочивальників. І дістатися сюди транспортом можна буде швидко та зручно.

Олександр Харчук, підрядник: «Осталось положить верхний слой и сделать разметку. Буквально за сегодня, завтра, если нам позволит погода, дожди ведь передают, мы должны соединится с улицей Шевченко».

Тривають роботи і на самому пляжі. Перед стартом сезону сюди завозять пісок, облаштовують пологу берегову лінію.

Купатися поки що заборонено, адже дно не обстежене.

Відкриття міського пляжу «Золотий берег» відбудеться 1 червня. А вже з 25 травня сюди курсуватимуть маршрутні автобуси №15 – від Забарівки до зупинки «Золотий берег», аби людям було зручніше дістатися до пляжу, повідомляють на сайті міськради.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт дороги, пляж, Золотий берег, Олександр Харчук, «Дитинець»