GOROD.cn.ua

Водії ігнорують знаки заборони зупинки та стоянки по вул. Коцюбинського. Як з цим планують боротися? (відео)

Десятки припаркованих машин під знаками «Зупинка та стоянка заборонені», знервовані водії, які намагаються проїхати вулицею, - так виглядає проїжджа частина вулиці Коцюбинського після того, як стала об’їздом через перекриття площу для ремонту. Потік машин з вулиці Полуботка та Шевченка рушив нею.Для полегшення ситуації з проїздом цим відрізком дороги міською радою було вирішено встановити знаки, які забороняють стоянку та зупинку по бокам і так дуже вузької вулиці.

Віталій Копистко, речник патрульної поліції: «Автомобілі ми бачимо. Деякі несумлінні водії залишають свої транспортні засоби. Це є порушенням. За це є покарання відповідно частини 1 статті 122 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», і передбачено за це штраф у 255 гривень».

Відсутність достатнього місця для проїзду наштовхує водіїв на думку, що можливо тимчасово там необхідно зробити односторонній рух.

Складчина
Паркування автівок у місті болюча тема. Так, на проспекті Перемоги біля офісного центру чимала кількість машин просто забирає одну з дорожніх смуг.

Віталій Копистко, речник патрульної поліції: «Якщо табличка каже про те, що автомобіль потрібно запаркувати вздовж проїзної частини за напрямком руху, частину автомобілів залишають, скажімо так, ялинкою. Це є порушення».

Після ремонту проспекту Перемоги того року там зробили нову розмітку з трьома смугами руху. Проте через таке паркування в реальності можна їздити лише однією, що значно сповільнює рух.

Тож чернігівські поліцейські обіцяють більш ретельно слідкувати за міськими водіями, аби ті не забували про правила дорожнього руху.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вулиця Коцюбинського, стоянка заборонена, машини, Віталій Копистко, «Дитинець»