GOROD.cn.ua

У Чернігові готуються до сесії, де мають розглянути пакет земельних проектів (відео)

Пакет земельних проектів рішень мають розглянути на пленарному засіданні чергової 42-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання. Традиційно ці питання у комісіях та на сесії вивчають досить прискіпливо. Остаточне рішення по землі завжди залишається за депутатським корпусом.Нагадаємо, минулого засідання, за наполяганням Владислава Атрошенка, після тривалого обговорення депутати прийняли проект рішення про проведення земельних аукціонів вільної від забудови землі у Чернігові. Він має усунути корупційну складову і максимально легалізувати цей процес, акцентував мер напередодні сесії.

Складчина

Щодо організації та проведення земельних аукціонів на оренду ділянок тут це має бути не тільки відкрито, але й фінансово обґрунтовано, наполягає мер. Головна мета – збільшити доходи міського бюджету.

Нагадаємо, до цього більшість інвестиційних, містобудівних проектів у Чернігові реалізовували через комунальне підприємство «Чернігівбудінвест». Підприємство виступало в якості замовника, пропонувало конкретні ділянки, які передавалися в оренду на сесії, забезпечувало підготовку необхідної документації, його керівник підписував угоди з інвесторами на реалізацію підготовленого проекту у відповідності до затвердженої документації, виступав куратором будівництва об’єкту до його введення в експлуатацію.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія, земля, «Новий Чернігів»