GOROD.cn.ua

Комунікації міста потребують заміни (відео)

У Чернігові тривають роботи по заміні водопровідних та каналізаційних мереж по вулицях Магістратській, Кирпоноса та Шевченка, що межують з Красною площею. Під самою площею комунікацій фактично немає. Водопровідна каналізація проходять по периметру. В рамках реконструкції Красної площі було прийнято рішення щодо їх заміни. Тим більше, що стан цих мереж критичний.Тільки за останній рік на вулиці Магістратській було 3 пориви. Доводилося проводити розкопки, а потім відновлювати дорожнє покриття. Те, що відрили тут, наочно ілюструє глибину проблеми.

Складчина
Заміна водогону розпочалася від вулиці гетьмана Полуботка в бік вулиці Магістратської, від перехрестя вулиці Шевченко до проспекту Миру. Далі водопроводи пройдуть вздовж скверу Попудренка з двох боків і з’єднаються на вулиці Кирпоноса. Під час реконструкції чавунні труби замінять на поліетиленові. В цілому покладуть 1050 метрів водопроводу діаметром 225 та 110 міліметрів, та збудують 20 оглядових колодязів водопроводу. Безумовно, це тривалий і коштовний процес.

Ігор Райхіль, в.о. головного інженера ТОВ «УТБ-інжиніринг»: «Гарантійний термін нових труб десь 50 років. Ми плануємо за 2 місяці закінчити роботи по ділянці вулиці Шевченка, Кирпоноса і Магістратській».

У Чернігові за останні роки взяли за правило спершу реконструювати підземні комунікації, а далі дороги. За таким принципом працюють на Красній площі і на прилеглих вулицях.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: заміна мережі, комунікація, Красна площа, «Новий Чернігів»