GOROD.cn.ua

У Чернігові відбувся відкритий командний чемпіонат області з легкої атлетики (відео)

На відкритий командний чемпіонат області з легкої атлетики з’їхалось більше 180 спортсменів. Це чоловіки, жінки, юнаки та дівчата 2002 року народження і молодші.В програмі легкоатлетичних змагань біг на дистанціях від 100 до 3000 метрів, біг зі стрибками, естафети, стрибки у висоту та довжину, метання спису, дисків і ядра.

Володимир Рябов, головний суддя змагань: «Ця змагання являються відбірними для участі в чемпіонаті України. А також є етапом для перевірки бойової готовності наших студентів, які буквально в суботу, неділю будуть приймати участь в універсіаді України».

Яна Карацюба займається метанням спису 6 років. Перед змаганнями вона тренувалася тричі на тиждень. Та все одно, каже, трішечки не дотягнула до бажаної дистанції.

Максим Шевченко говорить, що спорт невід’ємна частина його життя. Він грає у футбол та волейбол. Метати списа почав у шкільні роки. Працює вчителем фізкультури.

14-річний Максим Парубець готувався до змагань з легкої атлетики протягом року.

100 метрів Євгенія Шульга із Чернігова пробігла за 12,1 секунди. Чернігівець Андрій Дворніков за 11,3 секунди. Прилучанин Ілля Осіпов за 11,3 секунди. У командному заліку переможцями у різних групах стали спортсмени з міста Чернігова, Менського району та Ріпкинського району.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: змагання, легка атлетика, спорт, «Новий Чернігів»