GOROD.cn.ua

Чи є серед чернігівських депутатів відмінники? (відео)

В рамках кампанії з атестації депутатів місцевих рад, яка охоплює 17 областей України, громадська організація «Агенція міських ініціатив» презентували результати оцінювання депутатів Чернігівської міськради за 2018 рік.Андрій Кужель, аналітик громадської компанії «Агенція депутатів місцевих рад» у Чернігові: «Ми робили дослідження в двох напрямках. Перший – комплексний з об’єктивних цифр, в якому ми використовували такі критерії, як здійснення прийому виборців, розміщення інформації на сайті біографічних відомостей, відвідування сесій депутатами, постійних комісій. Тобто це ті цифри, які можна пощупати, побачити, показники, які можна виміряти якимось чином. Друге наше дослідження було – це експертне. Ми опитали 21 місцевого експерта. Це журналісти, науковці. Тобто люди, які цікавляться чернігівською політикою, люди, які варяться в чернігівській політиці».

Найвищу оцінку за комплексним моніторингом об’єктивних даних – 4 бали – отримав лише один місцевий депутат – Сергій Вакуленко. Рівно половина слуг народу має оцінку задовільно. У 18 двійки, а двоє мають одиниці.

Доставка

У той же час двом депутатам трієчникам, за комплексним оцінюванням, експерти поставили відмінно. Один із цих депутатів Регіна Гусак. Вона каже, що насправді різниця між цими оцінками не така суттєва, як може здатися.
Своїми балами пані Регіна задоволена.

Говорили слуги народу і про способи спілкування з громадянами. Зокрема, деякі депутати вважають, що на сайті міськради потрібно більше писати про їх роботи.

У червні почне діяти платформа атестації депутатів місцевих рад, де всі бажаючі зможуть побачити оцінки, які отримали депутати міськради у 17 областях.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: депутати, міська рада, «Новий Чернігів»