GOROD.cn.ua

О 8:30 ранку в 207-й окружній виборчій комісії у Корюківці прийняли протоколи з 201 дільниці (відео)

На 8:30 ранку в 207-й окружній виборчій комісії з центром у Корюківці прийняли протоколи виборів з 201 дільниці. Усього їх в окрузі 252. Як приймали результати голосування у територіально найбільшому виборчому окрузі області, дивіться у наступному репортажі.За чверть двадцята година 21 квітня - на дільниці у селі Троїцькому на Новгород-Сіверщині свій голос віддав останній виборець. Члени комісії рахують підписи у списках виборців - виходить, проголосувало 195. Це на 6 людей більше, ніж у першому турі. Невикористані бюлетені гасять. Рахують контрольні талони. На все витрачають 20 хвилин. Потім зі скриньок виймають бюлетені. Рахують. Після цього члени комісії заповнюють протоколи. Пакунки з бюлетенями і протоколами готові для відправки до окружної виборчої комісії № 207 у Корюківку за годину після закінчення голосування. Це вдвічі швидше ніж у першому турі виборів Президента, каже голова дільничної комісії Тетяна Данькова.

Тетяна Данькова, голова дільничної виборчої комісії №515: «Минулого разу, видно, години дві рахували. Зараз за годину».

Три члени виборчої комісії та поліцейський сідають в автівку о 9-й вечора. 100 кілометрів від Троїцького до Корюківки долають за півтори години.

Опів на одинадцяту ночі - у Корюківці біля окружної виборчої комісії десятки машин з різних дільниць округу. Перше, що тут треба зробити - записатись у чергу. Записують у цьому наметі. Дільниці з Троїцького дістається 114 номер. Усього таких номерів 252. Саме стільки виборчих дільниць в окрузі. Делегація з Троїцького чекатиме на пропуск до окружної комісії в автівці.

Дільниця Ольги Вуглицької з Корюківського району сорок восьма у черзі. Жінка здавала протоколи голосувань і після першого туру президентських виборів, каже тепер тут прийом організований краще.


Ольга Вуглицька, член дільничної виборчої комісії з Корюківського району: «Помінялось – дають талони. Спокійно можеш підходити. Черги немає. Взяв талон, спокійно сідай і чекай».

Нагадаємо, у першому турі, виборів, 1 квітня, протоколи в 207 ОВК приймали так - тоді сюди 7 разів викликали швидку. У людей піднімався тиск, одному чоловіку вивихнули руку.

Члени виборчої дільниці з Ларинівки Новгород-Сіверського району виходять з окружної комісії близько другої години ночі. Кажуть, цього разу здали протоколи на півдоби швидше, ніж після першого туру президентських виборів.

Цього разу на прийом протоколів з однієї виборчої дільниці в середньому витрачали від п’яти до десяти хвилин - це значно швидше, ніж під час першого туру, каже голова 207-ї окружної виборчої комісії Ганна Бакланська.

Ганна Бакланська, голова 207-ї окружної виборчої комісії: «Набагато швидше. Протоколи коротші. Менше кандидатів. Чи два кандидати зачитувати, чи 39 - є ж різниця».

До 6-ї години ранку в 207 окружній виборчій комісії прийняли протоколи з 230 дільниць. Залишалось 22.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківка, вибори, підрахунок голосів, UA: Чернігів