GOROD.cn.ua

Микола Муравейник, Чернігів: бути здоровим (відео)

Микола Муравейник (Николай Муравейник) – винахідник реабілітаційного Тренажер Сухожил, який подопогає і звичайним людям, і спортсменам, і воїнам досягати оптимальної фізичної форми та відновлюватись після травм та поранень.

Ефективність цієї системи мандрівники проекту Назустріч Сонцю Євген Ярило, Mitya Hopta та Andrey Kashpur перевірили на собі під час підготовки до першого сезону.

Система “Сухожил“ складається з комплексу вправ та необхідного для їх виконання устаткування. Пан Микола вже отримав цілу низку патентів, зокрема у США, на цю систему. І кілька сотень людей вже пройшли реабілітацію за його методикою.

“Все залежить від наполегливості та розуміння того, що ти робиш“, – переконаний пан Микола і своїм власним прикладом демонструє ефективність системи – роблячи руками з цвяхів та арматури цікаві скульптури та закручуючи в трубочку сковорідки…


Мета Миколая – допомогти людям бути здоровими. І це робить його ще одним героєм нашого проекту, гасло якого: “Кожен до кожного, разом – до спільного“.

Докладніше – у відео проекту «Назустріч сонцю».



Відео: «Назустріч сонцю»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: тренажер Сухожил, Микола Муравейник, «Назустріч сонцю»