GOROD.cn.ua

65 учнів художніх та музичних шкіл отримають стипендії міського голови цього року (відео)

65 обдарованих дітей отримають стипендії міського голови у 2019 році. Відповідне розпорядження Владислав Атрошенко підписав 24 січня, повідомляють на сайті міськради.Заохочувальні стипендії талановитим учням початкових спеціалізованих мистецьких шкіл виплачують з 2013 року.

Цьогоріч серед стипендіатів 58 вихованців музичних шкіл №1 та №2, та міської школи мистецтв, які стали лауреатами або дипломантами міжнародних та всеукраїнських конкурсів фестивалів, оглядів та олімпіад.

7 стипендій отримають учні чернігівської дитячої художньої школи за здобутки в образотворчому мистецтві, участь у виставках та пленерах.

100 гривень щомісяця діти отримуватимуть з січня до травня та з вересня до грудня включно.

Окрім цього з міського бюджету оплачують стипендії школярам, переможцям фінальних етапів обласних та всеукраїнських предметних олімпіад – по 300 та 500 гривень відповідно. Та спортсменам, призерам міжнародних змагань та чемпіонатів України. Для олімпійських видів спорту – це 500 гривень щомісяця, для не олімпійських – 300 гривень.

Минулого року стипендії з міського бюджету отримали 28 спортсменів, 47 переможців предметних олімпіад і 65 лауреатів та дипломантів мистецьких конкурсів.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: стипендії, обдаровані діти, міський голова, «Дитинець»