GOROD.cn.ua

Пусти Васю в огород

8 Ноября 2015 14:09   Просмотров: 3564
Метки: вишиватник
Нравится Рейтинг поста: + 1


Ви його впізнаєте? Ні, на екранах ТВ в стрічках на кшталт «Годзілла» чи то «Термінатор» Васю ніхто не бачив. Хоча багато чого спільного у товариша Чепурного з героями цих стрічок: всі вони нічого не будують, але дуже люблять валити, демонтувати і таке інше.
Коротка довідка: Вася Чепурний, родом з Авдіїіки, «університетів не скінчав, побоявся вступати» (тобто «убоялся бездні премудрості» – див.//avdiivka-school.edukit.cn.ua/pro_nashe_selo/avdiivci/chepurnij_vasilj_fedorovich/). Потім був справді таки молодець, бо виборював ще в 90-х незалежну Україну.
Але якось на цьому все й скінчилось і почалась деструкція, адже Вася інших шляхів так і не опанував. Очолювана їм розвалилась газета «Просвіта». Згодом розвалилась і газета «Сіверщина». Звичайно, що були винні всі, окрім Васі Чепурного.
До того, очолювана їм чернігівська «Просвіта» існує майже тільки на папері. А нумо, перевірте себе – хто й що чув про неї за останні 10 років? Тиша у відповідь.
Але Вася істерична людина і бажання розвалювати далі наразі підкріплено ось так: «Розпорядженням голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 29 жовтня 2015 року на посаду радника голови ОДА призначений Василь Чепурний — голова обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка. Серед питань, якими опікуватиметься новопризначений радник, — координація процесів декомунізації в області, зокрема перейменування населених пунктів та вулиць, а також демонтаж пам’ятників».
Овва! Оце так робота! Якраз по Васі. Це ж не будувати хоч щось. Нам невідомі мотиви ОДА, скоріш за все, Вася їх просто задовбав.
І знаєте, що запропонував Чепурний відразу? Перенести поховання воїнів Другої світової війни. Мовлял, і «вид псує», і антісанітарія.
То чому б відразу не перенести і поховання Невідомого солдата? І Глібова з Коцюбинським? Вони ж всі в місту поховані, не на сучасному цвинтарі.
Чи то Вася не з повна розуму, чи щось в житті у нього не так…
Але ніхто йому не буде вдячний за ці геніальні ініціативи. Ніхто і ніколи.
Сподіваємось, влада міста таки зробить людські висновки. А не Васині.


Добавить в: