GOROD.cn.ua

Нові "Правила комментирования" на город.сн ))))))))))

22 Апреля 2012 21:42   Просмотров: 5416
Метки: свобода слова
Нравится Рейтинг поста: 0
 


2. В комментариях запрещены:


- Призывы к насильственному изменению или свержению конституционного строя или к захвату государственной власти; призывы к изменению административных границ или государственной границы Украины, нарушению порядка, установленного Конституцией Украины; призывы к погромам, поджогам, уничтожению имущества, захвату зданий или сооружений, насильственному выселению граждан; призывы к агрессии или к развязыванию военного конфликта.
- Прямые и косвенные оскорбления кого-либо, в частности, политиков, чиновников, журналистов, пользователей ресурса, в том числе по национальной, этнической, расовой или религиозной принадлежности, а также шовинистические высказывания.
- Нецензурные высказывания, высказывания порнографического, эротического или сексуального характера.
- Любое оскорбительное поведение по отношению к авторам статей и всем участникам ресурса.
- Высказывания, целью которых есть намеренное провоцирование резкой реакции других участников ресурса.
- Реклама, коммерческие сообщения, а также сообщения, которые не имеют информационной нагрузки и не касаются тематики ресурса.
- Любые сообщения и прочие действия, которые запрещены законодательством Украины.

 СВОБОДА СЛОВА та ДЕМОКРАТІЇ по Донецькі
- БОЯТЬСЯ НАС!!

А для себе влада підготувала нові зміни до митного кдексу.


ПРЕЗЕНТУЮ:

ДОДАТОК 1. Мережа duty free

Стаття 420. Магазин безмитної торгівлі

1. Магазин безмитної торгівлі - це спеціалізований торговельний заклад, розташований у пункті пропуску через державний кордон України, відкритому для міжнародного сполучення, а також на повітряному або водному транспортному засобі комерційного призначення, що виконує міжнародні рейси, та призначений для реалізації товарів, поміщених у митний режим безмитної торгівлі.

2. Магазини безмитної торгівлі здійснюють продаж товарів громадянам, які виїжджають за межі митної території України, а також пасажирам міжнародних рейсів, які виконуються повітряними та водними транспортними засобами комерційного призначення, що експлуатуються резидентами. Реалізація магазинами безмитної торгівлі товарів, поміщених у митний режим безмитної торгівлі, підприємствам забороняється.

3. Без шкоди для положень частин першої та другої цієї статті та статті 140 цього Кодексу в місті Києві може створюватися магазин безмитної торгівлі, призначений для обслуговування членів дипломатичного персоналу дипломатичних представництв іноземних держав в Україні та членів їх сімей. Обсяги продажу таким магазином товарів зазначеним особам встановлюються Кабінетом Міністрів України.


ДОДАТОК 2. Пільги по яхтам

Стаття 380. Особливості тимчасового ввезення громадянами транспортних засобів особистого користування на митну територію України


1. Дозволяється тимчасове ввезення громадянами-нерезидентами на митну територію України транспортних засобів особистого користування (крім яхт та інших плавучих засобів для дозвілля та спорту, що класифікуються у товарній позиції 8903 згідно з УКТ ЗЕД) на строк до одного року. Тимчасове ввезення громадянами-нерезидентами на митну територію України яхт та інших плавучих засобів для дозвілля та спорту, що класифікуються у товарній позиції 8903 згідно з УКТ ЗЕД, призначених для особистого користування, дозволяється на строк до трьох років. Обов’язковою умовою допуску зазначених транспортних засобів до тимчасового ввезення на митну територію України є реєстрація цих транспортних засобів в уповноважених органах іноземних держав.- це для того щоб користуватися яхтами в україні без митних зборів
Добавить в: