Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігівському обласному молодіжному центрі презентували книгу «Авдіївка. Шлях до перемоги» (відео)

У Чернігівському обласному молодіжному центрі презентували книгу «Авдіївка. Шлях до перемоги» (відео)

У Чернігівському обласному молодіжному центрі презентували книгу «Авдіївка. Шлях до перемоги». Ця збірка нарисів має п’ятьох авторів: різних професій, різного віку, з різних регіонів і презентації проходять в різних регіонах. Паралельно автори передають у музеї експонати, проводять лекції у навчальних закладах.Аліна Косовська – співавтор книги «Авдіївка. Шлях до перемоги» розповідає:

– Я живу в авдіївці і три роки служила у добровольчому підрозділі: бачила життя і місцевих, і військових. У книги 5 авторів. Автори книги з різних міст. З Авдіївки я одна, двоє дівчат – журналістки (з Києва і переселенка з Луганщини), професійний письменник Сергій Деркач і Віталій Кудін – доброволець цієї війни.

Віталій Кудін – співавтор книги «Авдіївка. Шлях до перемоги» про книгу говорить так:
– Сам проект мене зацікавив, тому що це історія людей невеличкого містечка. Яке війна перетворила в руїну». Якщо читачі відкриють книгу, то побачать не тільки Авдіївку, а всю лінію розмежування, як там живуть люди, як війна розділила їхнє життя на до і після».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: презентація книги, книга, «Авдіївка. Шлях до перемоги», UA: Чернігів

Добавить в: