школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чотири редактори районних газет пішли на пенсію

KIA

Чотири редактори районних газет пішли на пенсію

31 квітня між зарплатнею та пенсією мали обирати і редактори районних газет.Своє рішення на користь пенсії прийняв редактор борзнянської районної газети «Вісті Борзнянщини» 68-річний Ігор Фощан. Обов'язки редактора виконує 58-річний Михайло Москаленко. На пенсію пішла і 60-річна Наталія Цілина — редактор талалаївської районної газети «Трибуна хлібороба». Її обов'язки поки що виконує 52-річний Михайло Онищенко. Замість 64-річного Олексія Нестеренка «Носівськими вістями» тепер керує 48-річна Катерина Гавриш. Пенсію обрав і редактор городнянської районної газети «Новини Городнянщини» 69-річний Леонід Якубенко. Його обов'язки виконує 43-річна Світлана Томаш.

— Я зібрав колектив і сказав, що йду. Запропонував людину на своє місце. Я повен сил та відваги, але дурні державні закони змусили йти, — сказав у телефонній розмові Леонід Михайлович.

А от 61-річний Микола Біжовець, редактор сосницької газети «Вісті Сосниччини», вирішив іще попрацювати.

— Термін дії мого контракту закінчується 1 січня наступного року. Тоді і піду, — сказав Микола Іванович. — Не хочеться кидати газету.

Здоров'я ще дозволяє, енергії вистачає, вдома сидіти не хочеться, то чому б і не попрацювати. І справа не у грошах. Адже зарплатня більша за пенсію всього гривень на 300. Та якщо з'явиться хтось молодий і мені скажуть іти, піду.

* * *


Газет в області чимало. Якщо про когось із редакторів не згадали, сповіщайте. У наступному номері виправимось.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №20 (1514)

Теги: редактор газети, пенсія, газета, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект