школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Ювілейний Chernihiv Jazz Open з імпровізаціями та збором коштів для АТОЮвілейний Chernihiv Jazz Open з імпровізаціями та збором коштів для АТО

Ювілейний пятий фестиваль Chernihiv Jazz Open з Франції та Ізраілю. Як і має бути в джазі не обійшлося без шалених імпровізацій. Барабанщику Omri mor trio не вдалося взяти участь у концерті. Довелося робити заміну прямо на місті. В українського музиканта Олександра Лебеденка була всього доба, щоб вивчити репертуар.Олександр мав не тільки влитися в бенд, але й опанувати фактично новий стиль. Адже Omri mor trio грає не просто джаз, це – арабські ритми у джазовій обробці.  Організаторам все ж довелося змінити програму фестивалю цього року. Через ситуацію на сході відмовилися від джаз-параду та усіх розваг. А замість традиційних двох вечорів джаз у Чернігові лунав тільки один.
Андрій Макаревич, якого так чекали фанати приїхати не зміг. Але переповнена зала довела, чиновникам, які хотіли були обмежити культурні заходи в місті, – музика зараз чернігівцям потрібна.
І навіть переселенці з Донеччини тільки пораділи, що  життя в інших регіонах країни триває. Музиканти ж зізналися через усі події в Україні їхати сюди трохи побоювалися. Однак, дуже хотіли не з телевізора, а на власні очі побачити що ж тут відбувається. Кажуть  тільки тепер, поспілкувавшись з українцями можуть справді робити висновки.
Однак, про всі кроки, які ще тільки треба зробити гості Chernihiv Jazz Open забули. Принаймні на один вечір. Був джаз і тільки джаз.

Сюжет телеканал «Дитинець»

Теги: Chernihiv Jazz Open, джаз, фестиваль

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект