Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Бібліотека імені Коцюбинського влаштувала справжній «Диснейленд» для дітей (відео)

Бібліотека імені Коцюбинського влаштувала справжній «Диснейленд» для дітей (відео)

До Дня молоді бібліотека імені Коцюбинського влаштувала на своєму подвір’ї справжній «Диснейленд» для дітей. Виступи циркової студії, співи, танці, фітнес, читання книг, аквагрим та безліч інших розваг для малечі тривали протягом усього дня.

Молодіжна толока тривала з 12-ї до 20-ї години. Протягом дня усі бажаючі могли долучитися до читання сучасної літератури, бібліотечної фотосесії, малювання. Окрім того, чернігівці отримали унікальну можливість обміняти свою улюблену книжку на чиюсь паперову улюбленицю. Також учасники толоки створили відеоролик під назвою «Не промовчи Шевченка у собі», в якому усі бажаючі зачитували уривки з творів великого Кобзаря. За задумом організаторів, запис помандрує Інтернетом, підтримуючи українців по всьому світу. Не обійшлося і без благодійної акції «Добрі серця – теплі руки» від волонтерів громадського об’єднання «Зоошанс».Також протягом дня проводилися безкоштовні майстер-класи. Діти вчилися робити книжкові закладки з петриківським розписом, оригінальні листівки, ляльок-мотанок, оригамі та навіть вишивали бісером ікони. Завершилася молодіжна толока кінопоказом французького повнометражного авантюрного мультфільму «Кіт у Парижі». Бібліотекарі кажуть, це не останній захід, у їх арсеналі ще повно ідей для розваг.

Підготував Сергій Корж за матеріалами «Сівер-центр»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: бібліотека ім. Коцюбинського, «Сівер-центр»

Добавить в:


ЦентрКомплект