Пузатих ДАІшників поменшає?

Упродовж найближчого тижня в ДАІ області відбудеться позачергова атестація. За її результатами будуть зроблені висновки про відповідність співробітників займаним посадам.


Про це 17 червня під час пленарного засідання сесії Чернігівської облради повідомив Олег Демченко, начальник УМВС області.

Після доповіді генерала (згідно з порядком денним) один з депутатів дорікнув, ідо на дорогах області повно інспекторів ДАІ з великими животами.

- Нехай або менше їдять, або більше бігають, - запропонував депутат.


- Примусити їх до цього я не можу, - відреагував генерал. - Проте найближчого тижня в обласному управлінні ДАІ буде проведена позачергова атестація працівників. Її результати й вирішать долю кожного із співробітників.

Керувати атестацією буде, напевно, новий начальник обласного ДАі - підполковник Артур Побережець, якого декілька днів тому призначено на цю посаду. Попереднім місцем його роботи була посада заступника начальника ДАІ у Харківській області.

Працював підполковник Побережець і в Чернігівській області. Зокрема, у 2010 році він був заступником начальника обласного вщділу ДАІ з організації діяльності автомобільно-технічної інспекції та реєстраційно-екзаменаційної роботи.

Федір Соколов, "Чернігівщина" №25 (477) від 19 червня 2014

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ДАІ, атестація, Федір Соколов, "Чернігівщина"

Добавить в: