Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігівському музеї сучасного мистецтва «Пласт-Арт» відкрилась фотовиставка присвячена подіям на Євромайдані (відео)

У Чернігівському музеї сучасного мистецтва «Пласт-Арт» відкрилась фотовиставка присвячена подіям на Євромайдані (відео)

Обов’язок попри все вважають Ігор Волосянкін та Мар’яна Харді. Результат своєї роботи вони представили у Чернігівському музеї сучасного мистецтва «Пласт-Арт». Фотовиставку присвячену подіям на Євромайдані. Зворушливі і водночас надихаючі фото передають емоційний стан, що панував у центрі Києва в той непростий для України час.Безумовно учасники Євромайдану – це глибоко свідомі люди, які майже п’ять місяців боролися за свободу і закарбувати їх образ в мистецтві відважилися Мар’яна Харді та Ігор Волосянкін. Тож у Чернігівському музеї сучасного мистецтва «Пласт-Арт» можна побачити так би мовити обличчя майдану. Без вагань і прикрас хтось вмирає за нас, а точніше за наше майбутнє - головна ідея спільного проекту фотографів.

На виставці представлені 70 фото-робіт, які створювались з першого до останнього дня масових акцій протесту в Києві. Автори кажуть, що надзвичайно важко було обирати найкращі фотокартки, адже працювали кореспонденти у складних умовах ризикуючи власним життям і кожна фотографія для них особлива. Натовп людей, преса та патріотичні вірші Тараса Шевченка на презентації наче переносять нас до тих рокових подій. На запитання чи згодилась би ще раз пройти через кулі за для висвітлення подій автори без заперечно відповідають згодою, адже для них це не лише професійний, а й громадський обов’язок.

Підготував Сергій Корж за матеріалами «Сівер-центр»

Теги: фотовиставка, Євромайдан, «Сівер-центр», «Пласт-Арт», Ігор Волосянкін, Мар’яна Харді

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект