Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишається стабільною

Обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишається стабільною

Обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишається стабільною
Обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишається стабільною та контрольованою. Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персонал прикордонного загону забезпечує недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.
За минулу добу через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 6,9 тис. осіб та 1,6 тис. транспортних засобів. 

Через державний кордон не пропущено 11 осіб, з яких 7 – потенційні незаконні мігранти. Серед не пропущених є також 2 громадян Російської Федерації, які не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України. 
До адміністративної відповідальності за порушення прикордонного режиму притягнуто 2 особи на яких накладено штрафів на суму 34 гривні.

Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник  О.В.Дудко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: кордон, Олександр Дудко

Добавить в: