школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Вулиця Леніна у Ніжині стала вулицею Небесної сотніВулиця Леніна у Ніжині стала вулицею Небесної сотні

Вулиця Леніна у Ніжині стала вулицею Небесної сотні
Вулиці Леніна тепер у Ніжині не існує. Її перейменували на вулицю Небесної сотні.

26 лютого під час чергової п’ятдесят першої сесії депутати одноголосно ухвалили це рішення.

Секретар міської ради Анатолій Лінник розповів, що рішення вступає в силу з моменту його підписання. Рішення Анатолій Валерійович підписав безпосередньо під час сесійного засідання. Тобто, як тільки таблички з новою назвою вулиці будуть готові, то їх одразу ж матимуть право повісити.

Депутати розповідали, що жителі колишньої вулиці Леніна не мали нічого проти перейменування. Але в сесійній залі лунали й інші пропозиції стосовно назви як з боку депутатів, так і збоку представників громади Ніжина. Пропонували вулиці Леніна повернути її стару історичну назву вулиця Ліцейська. Але ця пропозиція не знайшла підтримки й народні обранці проголосували за назву вулиця Небесної сотні.

Серед вулиць, яким просили замінити назву опинилась і вул. Павліка Морозова. Варіантами її нової назви були вулиця Героїв Майдану та вулиця Петра Прокоповича. Перейменувати на Петра Прокоповича просили ніжинські бджолярі.

Але, поки що, назву цієї вулиці лишили без змін. Адже на цій вулиці нині ніжинці ще тільки проводять світло та газ, у них виготовлена проектно-кошторисна документація. І якщо саме зараз перейменувати цю вулицю, то людям знову доведеться втрати дуже багато часу, грошей та нервів, щоб заново виготовити ці документи. Тому, з перейменуванням цієї вулиці поки не квапились, але як тільки стане можливим її перейменувати, то депутати обіцяють це зробити.

У сесійній залі також звучали пропозиції перейменувати центральну площу Івана Франка на площу Героїв Майдану, але цю пропозицію поки що відклали.

Автор: Дінера Бєстрєва

Теги: Ніжин, Небесна сотня, назва вулиці

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект