Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Новорічні свята в Чернігові триватимуть цілий місяць

Новорічні свята в Чернігові триватимуть цілий місяць

Новорічні свята в Чернігові триватимуть цілий місяць
Уже 19 грудня з традиційного благодійного конкурсу «Світ очима дітей» до Дня святого Миколая стартує новорічний марафон у Чернігові. Триватиме він цілий місяць. І протягом цього часу практично щодня на городян чекатимуть цікаві заходи. План святкувань обговорили на організаційному комітеті під головуванням Анни Романової, заступника міського голови.

Мороз-парад, що встиг полюбитися багатьом мешканцям міста, цього року дещо змінює обличчя. Головних героїв дійства, Дідів Морозів, планують назбирати аж 85! Та ще й із внучками. Однак найцікавіше — окрім них, у строкатій колоні має крокувати цілий казковий звіринець із символів року. До речі, приєднається до дійства і справжнісінький символ 2014-го — білосніжний кінь у яскравій синій збруї.

Головну ялинку міста попередньо мають відкрити 20 грудня. А вже наступного дня розпочнеться святковий ярмарок. Не обійдеться й без конкурсу на найкращу новорічну іграшку, най-яскравішу вітрину та святково прикрашений фасад.

Цілий місяць на Красній площі працюватиме новорічне містечко. Скоріш за все, повернуться туди й атракціони.

Тим часом уряд вирішив розтягнути святкування Нового року на цілий тиждень — від 1-го до 7 січня включно в Україні офіційні вихідні. Однак прогуляне доведеться відпрацювати по суботах. Робочий день 2 січня переноситься на 11, 3 січня — на 25 та 6 січня — на 8 лютого.

Олеся Скоробагата, тижневик «Чернігівські відомості» №48 (1184)

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Новорічні свята, «Чернігівські відомості», Олеся Скоробагата

Добавить в:


ЦентрКомплект