• Брухт ДальнобойСервис


Чернігіврибоохорона інформує!

Вироком Менського районного суду Чернігівської області від 25 червня 2013 року по кримінальній справі № 738/1105/13-к було засуджено громадянина А., мешканця с. Семенівка, Менського району, Чернігівської області, обвинуваченого у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України, а саме за незаконне зайняття рибним добувним промислом, що заподіяло істотну шкоду, який 11.04.2013 року перебуваючи на озері Блистова Менського району, Чернігівської області, здійснював незаконний вилов риби забороненим знаряддям лову – сіткою зяберною та був затриманий працівниками Чернігіврибоохорони спільно з працівниками міліції.

Засудженого було визнано винним у вчиненні злочину і призначено йому 1 (один) рік, 6 (шість) місяців обмеження волі, з конфіскацією забороненого знаряддя лову та виловленої риби та звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на 1 (один) рік. Також з засудженого було стягнуто на користь місцевого бюджету шкоду заподіяну злочином в сумі 4675 гривень.


Враховуючи вищевикладене, Чернігіврибоохорона попереджає всіх «любителів легкої рибки» декілька разів подумати перед тим, як виходити на водойму із забороненими знаряддями лову, оскільки штрафи й проблеми можуть бути куди більшими ніж кількість впійманої риби.

Чернігіврибоохорона

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігіврибоохорона

Добавить в:
 
 


Центр Комплект