Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Фотоклуб «Прекрасне поруч» (відео)

Фотоклуб «Прекрасне поруч» (відео)

19 різножанрових яскравих світлин стали логічним завершенням навчального року для членів фотоклубу «Прекрасне поруч», який протягом року працює у центральній міській бібліотеці імені Михайла Коцюбинського.
З’явився фотоклуб «Прекрасне поруч» восени минулого року, коли з’ясувалося, що відвідувачі неабияк цікавляться мистецтвом зупиняти мить. Своїми вміннями та знаннями із зацікавленими не зміг не поділитися відомий у Чернігові майстер фотосправи Віктор Кошмал.


Нині на підсумковій виставці представлені 19 фотографій одинадцяти  найактивніших членів клубу. Тут можна побачити яскраве жанрове розмаїття, але починалося все дещо скромніше пригадує другий педагог клубу фотолюбителів. Здебільшого учасники клубу «Прекрасне поруч» вже дорослі люди, які мають за душею певний багаж знань, умінь і навичок. Для них фотографія – це не майбутній спосіб заробітку, а спроба розфарбувати буденний світ яскравими пензлями. А від так і працювати з ними так само цікаво, як і з дітьми, які ще тільки відкривають цей світ.

Підготував Сергій Корж за матеріалами «Сівер-центр»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Фотоклуб «Прекрасне поруч», Віктор Кошмал, «Сівер-центр»

Добавить в: