Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » За зимову перерву у Легенди сталися кадрові зміни (відео)За зимову перерву у Легенди сталися кадрові зміни (відео)

Чернігівська Легенда після двох перемог над чемпіонками Білорусії Бобруйчанками в гарному настрої готується до зимового чемпіонату України, який наприкінці тижня стартує в Маріуполі. За зимову перерву у Легенди сталися кадрові зміни.

5гравців залишило клуб, натомість четверо поповнило його лави. Найбільша втрата - Тетяна Ополоніна, яка поїхала грати у Польшу. В той же час повернулася вихованка Легенди Ольга Сірова. Поки наша команда готується в засніженому Чернігові ігри з Бобруйчанкою стали першим спарингом для Легенди. Участь у зимовому чемпіонаті країни важливе вважає тренерський штаб. Умови у Чернігові не дозволяють повноцінно готуватись до нового сезону.

Тренуватися у холодному спортзалі невихід. Кожен матч на гарному полі на вагу золота. Тому після турніру у Маріуполі чернігівки не планують затримуватися вдома і збираються ще раз до Білорусії де є чудові бази. На зимовий чемпіонат їдуть перемагати. В групі з Легендою команди з Донецька та Луганська. Цілком можливо, що в складі Легенди ще з’являться новачки і серед них можуть бути футболістки з Нігерії. Але поки про підписання контрактів говорити зарано все залежатиме від фінансування.Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Легенда, футбол, ТРК «Дитинець», Сергій Корж,

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект