• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Сергій Андрос буде не губернатором, а заступником губернатора?


Сергій Андрос буде не губернатором, а заступником губернатора?

Сергій Андрос
Результати виборів за партійними списками на Чернігівщині провальні для Партії регіонів. Перемогла «Батьківщина». Чимало голосів набрали УДАР і «Свобода».
У трьох із шести мажоритарних округів області сильно провладні кандидати пролетіли: у 205 окрузі — Олександр Соколов, у 206 — Станіслав Прокопенко та у 208 окрузі — Михайло Голиця.
Значить, недопрацювали кадри на місцях. Чи будуть за це звільняти і кого? 31 жовтня Сергій Андрос, народний депутат від Партії регіонів, сказав чернігівським журналістам, що він готовий працювати у виконавчій владі.
— Сергію Олександровичу, ви націлились на посаду губернатора? — запитала під час зустрічі 2 листопада.
— Ні. Після того, як Віктор Федорович у 2010 році виграв вибори, він довірив керівництво Чернігівською областю Володимиру Хоменку. Ми всі пам'ятаємо, що було, коли облраду очолювала Наталія Романова. Постійна конфронтація між облдержадміністрацією і облрадою, що заважало нормально працювати. Нині все в порядку. Чого ми доб'ємося заміною Хоменка на Андроса?

— Буде нарешті місцевий.

— Хоменко уже п'ять років на Чернігівщині і за цей час добре вивчив область та її проблеми. Економічні показники області поліпшуються, Чернігівщина стабільно розвивається. Відкриваються нові підприємства. Відправляти Хоменка у відставку недоцільно.
— Перший заступник губернатора Станіслав Прокопенко програв вибори. Чи повинен він після такого добровільно піти у відставку, адже люди за нього не проголосували?
— Я не даю оцінок конкретним особистостям. Рішення, де кому працювати, приймає Президент.
Про себе скажу так: навіть якщо мені буде пропозиція зайняти одну з посад в ОДА, я туди не піду.
— В області є ще посада голови обласної організації Партії регіонів. Зараз її займає Григорій Маньковський. Чн буде партія давати оцінку його діям? Чи скажуть йому давай, до свиданья?
— Буде поглиблений аналіз виборчої кампанії. Результати виборів дають можливість зрозуміти, що було зроблено правильно, а що ні. Це повинна бути робота над помилками, а не лінчування людей. Соколов і Прокопенко не виграли вибори? Це привід проаналізувати, що не так.

— Зараз усі переживають, як почувається після виборів Олександр Соколов, який програв вибори і залишився мером Чернігова. «Віснику» цікаво, як почувається Олег Шеремет, секретар міськради, член Партії регіонів, який мав усі шанси очолити міста.
—Треба вміти тримати удар.

***

Отже, Сергій Андрос сказав, що готовий працювати у виконавчій владі. З іншого боку, сказав, що не хоче в ОДА. Так у 2002 році говорив і Валентин Мельничук, буквально напередодні призначення губернатором. Загальне враження — щось в області назріває. Прокопенка, Маньковського, замів Хоменка, які відповідали за вибори, чи самого Хоменка знімуть? Чи — нікого?
Чи отримають посади на Чернігівщині представники УДАРУ, «Свободи», Радикальної партії Олега Ляшка і «Батьківщини»?Ольга Макуха, тижневик «Вісник Ч» №45 (1383)

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Андрос, губернатор, «Вісник Ч», Ольга Макуха

Добавить в:
 
 


Центр Комплект