• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Студенти хочуть змінити Чернігів на краще (відео)


Студенти хочуть змінити Чернігів на краще (відео)

 

Вам необходимо обноить Flash Player для просмотра этого видеороликаСкачать последнюю версию Flash Player
Тривалість відео – 01 хв. 57 сек., розмір відео – 30,1 Мb

«Студентська республіка» в гостях у мера. Молодь прийшла з конструктивними пропозиціями, яка об’єднала проект «Місто нашої мрії». Студенти хочуть змінити Чернігів на краще. Зробити його туристичним, екологічним, здоровим, спортивним і врешті в решт молодіжно-активним.

Молодь переконана, що свої задуми реально втілити у життя. Зокрема створення спортивного та студентського містечок, проведення фестивалів, оновлення історичних пам’яток, розвиток туристичної інфраструктури.

Свої розробки і напрацювання  студенти запропонували меру Олександру Соколову. Він запевнив, що готовий разом з чернігівською молоддю взятися  за реалізацію амбіційних планів. Адже саме для таких цікавих та ефективних проектів на розвиток рідного міста і чекав створюючи власний фонд «Майбутнє Чернігова».

Цікавилась молодь і політикою. Чи балотуватиметься мер  у парламент. Той у відповідь сказав, що обов’язково зважатиме на рішення громади Чернігова. Як та скаже,  так і буде. На згадку про зустріч та за традицією студенти подарували меру свою фірмову футболку.


Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Студентська республіка, мер, пропозиції, студенти, Сергій Корж

Добавить в:
 
 


Центр Комплект