школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Більше 2500 новобранців склали присягу в навчальному центрі «Десна» (фото)Більше 2500 новобранців склали присягу в навчальному центрі «Десна» (фото)

У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині склали присягу на вірність українському народові більше 2500 юнаків з усієї України.

Урочистості пройшли на головному військовому плацу навчального центру.

Привітати новобранців приїхала заступник голови комітету солдатських матерів України Ніна Лисогор. Під час урочистостей вона вручила командуванню навчального центру Державний Прапор України та коровай командиру однієї з військових частин «Десни».

- Служба в навчальному центрі Сухопутних військ нашої держави по праву вважається справжньою школою солдатського вишколу, - сказала Ніна Лисогор. – Пишайтесь тим, що віднині ви охороняєте мир та спокій громадян України.

В свою чергу тимчасово виконуючий обов’язки начальника навчального центру підполковник Олег Мікац повідомив, що всі строковики пройшли курс молодого бійця і вже з 1 червня приступлять до планового навчання.

- Всі курсанти, які склали присягу, протягом чотирьох місяців здобуватимуть тут військові спеціальності Сухопутних військ Збройних Сил України, - повідомив підполковник Мікац. – На початку вересня солдати складуть випускні іспити та відбудуть до військових частин держави для подальшого проходження служби.Віктор Ануфрієв


Теги: Віктор Ануфрієв, фото, Десна, присяга

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект