Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Золото і срібло з міжнародних змагань по бальним танцям здобули чернігівціSHOPTOYS

Золото і срібло з міжнародних змагань по бальним танцям здобули чернігівці

Балюра Данило та Єрко Дарина з тренером Аллою Савчук
Цими вихідними в Броварах проходив Х традиційний міжнародний фестиваль танцю «Київський вальс - 2012». Змагання зібрали більше 1200 спортсменів з України, Росії, Молдови, Казахстану.

В змаганнях приймали участь й дві пари з Чернігова, які змогли подолати серйозну конкуренцію і здобути золото та срібло. Пари тренуються у Центрі танцю та фітнесу «Вікторія-денс»:
1 місце ― Дробишевський Ростислав та Самко Поліна, тренер Алла Савчук.
2 місце ― Балюра Данило та Єрко Дарина, тренер Алла Савчук.

Як розповіла головний тренер Центру «Вікторія-денс» Алла Савчук, змагання були дуже серйозними та проходили на високому спортивному і організаційному рівнях в концерт-холі ТРЦ «Термінал». Порадувало гарне суддівство ― об’єктивне, серйозне, перш за все через участь запрошених суддів.

― В наших категоріях було 30 - 40 добре підготованих пар і змагатися було з ким ― розповідає Алла Савчук. ― Гарна організація змагань позначилась у чудовому паркеті великої площі, трансляцією змагань на великих екранах, що дало змогу всім бажаючим насолодитись змаганнями.

Також додамо, що виступивши в суботу в Києві, вже в неділю разом з іншими спортсменами Ростислав і Поліна прийняли участь у Обласних класифікаційних змаганнях з танцювального спорту «Чемпіонат Чернігівської області 2012». Місця, зайняті вихованцями Центру «Вікторія-денс» на цих змаганнях:

1 місце ― Дробишевський Ростислав і Самко Поліна, тренер Алла Савчук.
1 місце ― Пилевин-Савенко Олексій і Єлисєєва Діана, тренер Алла Савчук.
1 місце ― Яровенко Влад і Друзенок Ангеліна, тренер Ольга Вакал.
1 місце ― Шишига Мирослава, тренер Алла Савчук.

1 місце ― Шевченко Софія, тренер Алла Савчук.
1 місце ― Друзенок Ангеліна, тренер Ольга Вакал.
2 місце ― Оліфіренко Єва, тренер Алла Савчук.
3 місце ― Дембовський Роман і Гнатюк Олена, тренер Ольга Вакал.

Ось такими вдалими для Центру «Вікторія-денс» та її вихованців виявились ці вихідні. Побажаємо юним спортсменам подальших звершень на шляху до фестивалю у Блекпулі*.

* Танцювальний Фестиваль у Блекпулі ― найпрестижніша подія у світі бальних танців, яка уже понад 80 років проводиться в цьому провінційному містечку, і кожен раз сюди з’їжджаються кращі танцювальні дуети бальників. Вищою нагородою вважається Кубок Блекпула, який дуже і дуже складно виграти.

Максим Зевако

Теги: змагання, Балюра Данило, Єрко Дарина

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект