Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » До Чернігова приїхав Кубок Світу зі східних танцівДо Чернігова приїхав Кубок Світу зі східних танців

Катерина Бурханова та Катерина Плотнікова з керівником Денисом Склярцем
23-25 березня в місті-герої Одеса пройшов Кубок Світу зі східних танців 2012 (IDF ranking competition WorldCup of Belly Dance 2012).

Змагання зібрали біля 1000 учасників. Чернігів представляли дві дівчини: Катерина Плотнікова та Катерина Бурханова, обидві є тренерами Центру танцю та фітнесу «Вікторія-денс».
Дівчата підготували на змагання три номери: два сольні і один дует. Саме два з них виявилися кращими серед інших:

1. У сольному виступі Катерина Плотнікова стала переможцем, отримала титул «Володар Кубку Світу 2012» і право на участь в Чемпіонаті Світу зі східних танців, який відбуватиметься в травні у Лондоні.
2. Виступ у дуеті приніс Катеринам друге місце і титул «Призерів Кубку Світу 2012». Номер був у стилі Fusione, що гармонічно поєднав у собі елементи чарівного східного танцю та пристрасного пасодоблю (бальний танець з латино-американської програми).

Це, напевне, найвище досягнення чернігівських спортсменів у сфері східних танців на сьогоднішній день.

За словами організатора змагань Антона Ільїна (Віце-президента Асоціації Сучасного та Естрадного танцю України, судді міжнародної категорії), рівень підготовки учасників дуже високий і конкуренція «зашкалює», бо
навіть визнані і титуловані спортсмени не завжди займають місця, на які звикли.

Поздоровляємо дівчат з перемогою, бажаємо наступних звершень та чекаємо на гарні звістки від Катерини Плотнікової з Лондону.


Максим Зевако

Теги: Максим Зевако, Катерина Плотнікова, Катерина Бурханова

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект