Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чернігівський автозавод випустив перші «Волошки»Чернігівський автозавод випустив перші «Волошки»

Чернігівський автозавод випустив перші «Волошки»
Напередодні Нового року на ВАТ «Чернігівський автозавод» освоєно виробництво нової моделі міського автобуса 1-го класу А 08110, що має романтичну назву «Волошка».

У майбутньому він має замінити на вулицях українських міст маршрутки, що вже не відповідають сучасним вимогам до пасажирського транспорту. Технічні характеристики «Волошки» переважають над діючими аналогами. Він споживає всього 15 літрів палива на 100 кілометрів при швидкості 60 км/год., вміщує 55 пасажирів (15 місць для сидіння). Для порівняння, «Еталон» здатен вмістити 40 пасажирів. А ціна нового зразка нижча за ціни конкурентів — 359 500 грн. (45 тис. доларів), що лише на 28 тис. грн. дорожче за значно менший «Еталон». У грудні на заводі зібрано перші дві машини. Далі планується збільшити випуск до 5 машин на місяць, потім до 10-ти, а далі — в залежності від платоспроможного попиту.


Андрій Нестор, тижневик «Чернігівські відомості», 28 грудня 2011 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: автозавод, «Волошки», «Чернігівські відомості», Андрій Нестор

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект