Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Відбулась міжнародна наукова конференція «Церковне підпілля в СРСР» (фото)

Відбулась міжнародна наукова конференція «Церковне підпілля в СРСР» (фото)

18—19 листопада у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка відбулася міжнародна наукова конференція «Церковне підпілля в СРСР». Організатори зібрання – Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка за участю представників Кестонського інституту (Оксфорд, Великобританія) та за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації.

У конференції взяли участь науковці та релігійні діячі з України, Російської Федерації, Республіки Білорусь, Великобританії, Франції, Італії. З вітальним словом до учасників конференції звернувся проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка Валентин Панченко. Він наголосив на важливості системного дослідження питання виникнення і функціонування церковного підпілля, як окремого релігійно-громадського руху в Радянському Союзі та висловив сподівання, що подібні конференції, де науковці з різних країн можуть обмінятися думками і подискутувати стануть регулярними.

У цікавій та насиченій програмі конференції значний інтерес науковців викликали доповіді президента Кестонського інституту др. Майкла Бурдо та директора цього закладу Ксенії Деннен. В рамках заходу також відбулися презентації виставок, присвячених діяльності Кестонського інституту та Катакомбної Церкви радянського періоду.


Відділ профорієнтаційної роботи та зв’язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.


Теги: конференція, фото, церква

Добавить в: