школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Тетяна Пакалюк презентувала свою нову книгу «Розмова про мову» (відео)SHOPTOYS

Тетяна Пакалюк презентувала свою нову книгу «Розмова про мову» (відео)

Вам необходимо обноить Flash Player для просмотра этого видеороликаСкачать последнюю версию Flash Player
Тривалість відео – 02 хв. 31 сек., розмір відео – 11,70 Мb Українська мова бере своє коріння в далекому минулому і має свою непросту, і тривалу історію. Про це і йдеться в книзі Тетяни Пакалюк «Розмова про мову».

В цій роботі письменниця описує чимало і сторичних моментів. Тож і рекомендує її для сімейного читання. Загалом це перша книга для Тетяни Пакалюк, яку вона адресує не лише дітям, а й дорослим. Зазвичай авторка видає по одній книзі нарік, але 20 річниця незалежності нашої держави надихнула її до написання наступної роботи присвяченій саме українській мові.

Тетяна Пакалюк належить до тих авторів, які не лише пишуть книги, а й постійно спілкуються зі своїми читачами. У письменниці вже є чимало юних фанатів.

Діти добре знають книжки Тетяни Пакалюк. На презентації її нової роботи до культурно-мистецького центру «Інтермеццо» прийшли постійні читачі. З ними, як завжди письменниця говорила про мову. Питала де вони частіше чують рідну – українську мову.Підготував Сергій Корж за матеріалами «Сівер-центр»

Теги: Сергій Корж, відео, Тетяна Пакалюк, книга

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект