Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 40-річний іноземець зґвалтував малолітню дівчину (відео)

40-річний іноземець зґвалтував малолітню дівчину (відео)

Вам необходимо обноить Flash Player для просмотра этого видеороликаСкачать последнюю версию Flash Player
Тривалість відео – 02 хв. 47 сек., розмір відео – 13,00 Мb 40-річний іноземець зґвалтував 12-річну дівчину. Чоловік приїхав до села на Чернігівщині на відпочинок і вирішив розважитись на березі річки.

Коли надвечір 12-річна Тетянка не повернулась додому з річки, її мама не на жарт розхвилювалась. Жінка гукнула сусідів і усі побігли на берег. Зарюмсану дитину знайшли в очереті. Дівчинка гірко плакала, а в руках стискала розірвані на шмаття трусики. 40-річного чужоземця чоловіка місцевої селянки шукали всією громадою. Зґвалтована дівчинка розповіла, що зловмисник погрожував їй великим ножем. Тож люди і собі озброїлись хто чим. Втім ще до заходу сонця прибули оперативники і швидко знайшли утікача.

Нелюдові поталанило. Розлючені селяни намірилися вчинити над ним самосуд. Селяни і досі не оговтались від шоку. Мовляв мав чоловік гріхи, але щоб таке. Чого батько двох дітей накинувся на дівчинку не збагне ї його дружина. Тепер зі зґвалтованою дівчинкою стаються істерики.
Тож мати дуже стурбована психічним здоров’ям дитини. З постраждалою дитиною тепер працюватимуть психологи, а ось її кривднику розраховувати на задушевні розмови не доводиться. За зґвалтування неповнолітньої на нього тепер чекають суд і тюрма.
 
Підготував Сергій Корж за матеріалами телеканалу «НТН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Корж, телеканал «НТН», відео, згвалтування

Добавить в: