Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові за один вечір напали на приміщення двох громадських організацій (відео)

У Чернігові за один вечір напали на приміщення двох громадських організацій (відео)

Вам необходимо обноить Flash Player для просмотра этого видеороликаСкачать последнюю версию Flash Player
Тривалість відео – 03 хв. 52 сек., розмір відео – 15,30 Мb Хуліганство, чи прояв ксенофобії? У Чернігові за один вечір напали на приміщення одразу двох громадських організацій.

Зловмисників не спіймали, результат їхніх дій - побиті шибки та обмальовані стіни. На офісі чернігівського громадського комітету захисту прав людини невідомі особи написали російською «Егор Свиридов» домалювали англійську абревіатуру R.I.P. та нацистську свастику.

Потерпіли припускають, що напис має стосунок до нещодавніх подій у російській столиці де у сутичці з кавказцями загинув фанат московського Спартака Єгор Свірідов.
Правозахисники вважають об’єкт для нападу вибрано не випадково, адже їхній комітет надає безкоштовну правову допомогу іноземцям-мігрантам.

Двома годинами раніше того ж вечора розправились з приміщенням єврейської громади Чернігова. Почерк однаковий – розбите вікно, можливо були і написи, але охоронець здійняв гвалт.

Чоловік не розгледів хуліганів, оскільки ті були у чорних масках. Між собою вони спілкувалися російською. Втекли хулігани не одразу. По дорозі розбили скло приміщенні сусідського дитячого садочка. Нині замість шибки тут фанера. Інциденти розслідують у міліції.


Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Корж, відео, напад

Добавить в: