• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Міліція оприлюднила перші версії трагедії у ніжинському інтернаті (відео)


Міліція оприлюднила перші версії трагедії у ніжинському інтернаті (відео)

Вам необходимо обноить Flash Player для просмотра этого видеороликаСкачать последнюю версию Flash Player
Тривалість відео – 2 хв. 33 сек., розмір відео - 13,70 Мb Міліція оприлюднила перші версії трагедії у ніжинському інтернаті, де на початку тижня померли п'ятеро дітей, ще 15 перебувають в лікарні.

"Діти могли померти внаслідок високої температури в приміщеннях, внаслідок харчового отруєння і внаслідок неналежного лікування наявних у них інфекційних захворювань", - зазначив керівник прес-служби УМВС в Чернігівській області Сергій Бриль.

За словами Бриля, правоохоронці схиляються до останньої версії. Зразки тканин загиблих терміново направили київським судмедекспертам, щоби з'ясувати, чи не було там криміналу.

В управлінні охорони здоров'я Чернігівської ОДА також вважають, що діти померли через вірусну інфекцію.

"Ми вважаємо, що це вірусна інфекція. Але яка? Ідентифікація продовжується і лише через два тижні зможемо отримати певний результат по гістології", - зазначив керівник управління Володимир Ященко.

Наразі троє дітей про всяк випадок тримають у реанімації - у них виявили пневмонію. Ще двом госпіталізованим поставили діагноз гострий бронхіт. Вони та ще 10 вихованців інтернату із ознаками ГРВІ лежать у інфекційному відділенні.

"Стан однієї дитини складний, тяжкий, тому що вона найгірша за неврологічною симптоматикою із вираженою деформацією грудної клітини", - повідомила заступник міністра охорони здоров'я Раїса Мостовенко.

За її словами, такі діти важко переносять банальну інфекцію. Вочевидь, вірус, який позбавив п'ятьох дітей життя, здоровій людині великої шкоди і не завдасть. Але його і далі ідентифікують - принаймні відомо, що це не грип А чи Б.

Тим часом комісія на чолі з Ганною Герман, направлена до закладу президентом Віктором Януковичем, побачила кримінал у бракові кондиціонерів та в запізнілій реакції керівництва інтернату на захворювання дітей. "Це звичайна халатність, я вважаю", - сказала Герман. Вона висловила стурбованість побаченим в інтернаті, заявивши, що "в тому інтернаті здоровий може померти, а не тільки хворий".

Як повідомлялося, раніше прокуратура порушила кримінальну справу - за неналежну охорону здоров'я дітей і роботу медиків.

Нагадаємо, смерть дітей у ніжинському інтернаті для хворих з ураженнями центральної нервової системи було зафіксовано 11 серпня. Усі померлі віком від 10 до 19 років.


Підготував Сергій Корж за матеріалами телеканалу «1+1»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Корж, відео, смерть, діти, Ніжин, інтернат

Добавить в:
 
 


Центр Комплект