школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » П’ятнадцятирічна Богдана Шевченко продемонструвала свою творчість чернігівцям (відео)SHOPTOYS

П’ятнадцятирічна Богдана Шевченко продемонструвала свою творчість чернігівцям (відео)

Вам необходимо обноить Flash Player для просмотра этого видеороликаСкачать последнюю версию Flash Player
Тривалість відео – 1 хв. 41 сек., розмір відео - 6,38 Мb Богдані Шевченко 15 років, дівчинка активний фотограф. Вона учасниця багатьох фотовиставок. У 2007 році випустила першу фотокнигу «Подорож на війну». Разом з татом - екс-головою Національної ради та телебачення і радіомовлення, цього року їй вдалося нафотографувати пейзажів Ічнянщини аж на 4 фотокниги.

В Ічні дівчинка працювала не випадково – це мала батьківщина її татка Віталія Шевченка. Там часто вона проводить канікули. Днями свої світлини Богдана презентувала чернігівським журналістам в культурно-мистецькому центрі «Інтермецо».

Автобіографічну повість «Спіраль», збірку поезій «Рушникові ранки» та фотоальбом «Доволі народження руху» презентували саме ініціатори Віталій Шевченко. Проте, каже, що це лише доповнення та в подарунок донечці. Сьогодні молода фотограф не відклала фотоапарат на канікули. Всюди буває разом зі своїм другом об’єктивом. Мріє присвятити своє життя журналістиці.


Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Дитинець»

Теги: Сергій Корж, відео, Богдана Шевченко, поезія

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект