школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Помер Почесний громадянин Чернігова Любомир БоднарукSHOPTOYS

Помер Почесний громадянин Чернігова Любомир Боднарук

Любомир Боднарук

Чернігівська міська рада та виконавчий комітет глибоко сумують з приводу передчасної смерті Почесного громадянина м. Чернігова, заслуженого діяча мистецтв України, художнього керівника та головного диригента камерного хору ім. Дмитра Бортнянського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, завідувача відділу хорового диригування Чернігівського музичного училища ім. Левка Ревуцького – Любомира Боднарука.

Смерть забрала добру і мудру Людину, уважного сім'янина, активного громадського діяча, палкого патріота Чернігова та України.

Любомир Мирославович Боднарук народився 1 червня 1938 року на Тернопільщині, у древньому Чорткові. Музичну освіту здобув у Чернівецькому музичному училищі та Львівській консерваторії. Працював з уславленим Гуцульським ансамблем пісні і танцю.

З 1979 року життя і творча діяльність митця нерозривно пов'язані з Черніговом, куди талановитий диригент прибув для створення ансамблю пісні і танцю "Полісся". У 1984 році Любомира Боднарука запросили на роботу до Чернігівського музичного училища ім. Л.Ревуцького. З 1996 року – він незмінний художній керівник і головний диригент камерного хору ім. Д.С. Бортнянського Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм. Колектив за роки свого існування став лауреатом багатьох конкурсів і фестивалів, здобув визнання на всеукраїнському та міжнародному рівні і нині є візитівкою культурного обличчя столиці Сіверського краю.

Одночасно з активною творчою роботою Любомир Боднарук вів послідовну музично-громадську діяльність. Очолював обласне відділення хорового товариства ім. М.Леонтовича, ініціював проведення щорічних дитячих хорових фестивалів "Свято хору", свята дитячої хорової музики "Сонечко". За визначні успіхи у роботі йому присвоєно звання "Заслужений діяч мистецтв України", нагороджений орденом "За заслуги" ІІ ступеня.

Любомир Мирославович зробив величезний внесок у розвиток культурного життя міста, став патріархом утвердження і популяризації духовної музики. Колеги по роботі, учні і тисячі чернігівців завжди пам'ятатимуть свого Учителя, талановитого Диригента і непересічну Особистість, чиє ім'я золотими літерами вписано в історію музичного мистецтва Чернігівщини.

Світла пам'ять Вам, шановний Любомире Мирославовичу.

Церемонія прощання з Любомиром Боднаруком відбудеться 8 грудня з 11.00 до 13.00 у Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів і концертних програм.

Офіційний веб – портал Чернігівської міської ради

Теги: диригент, філармонія, смерть, Любомир Боднарук

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект