Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Викторины и конкурсы » Казковий Новий рік в театрі ляльок. Виграйте для своєї малечі похід на новорічний ранок1

Казковий Новий рік в театрі ляльок. Виграйте для своєї малечі похід на новорічний ранок

У Чернігівському обласному театрі ляльок ім. Олександра Довженка розпочалися новорічні свята. Розпочав їх Святий Миколай, а за ним услід казковою вервечкою прийшли традиційні ялинкові дійства. Новорічне свято в театрі складається з двох частин: анімації біля ялинки та вистави. Біля ялинки малечу розважатимуть казкові герої - ДРАКОНЧИК НЯМНЯМЧИК , КІКІМОРА ГАРНЮНЯ, СНІГУРОНЬКА. І, звичайно ж, ДІД МОРОЗ запалить вогники на новорічній ялинці та запросить всіх у веселий хоровод. На цих зимових святах глядачі зможуть побачити вистави: «ДІД МОРОЗ В АФРИЦІ, АБО ОПЕРАЦІЯ «ЯЛИНКА» (новорічний детектив з піратами, викраденням і крокодилячими слізьми) та «ЗИМОВІ ПРИГОДИ КРУКОРУКІВ» ( історія про те, як кумедні лісові істоти Крукоруки боронили ялинку від підступного Бурулькоїда).

30 грудня та 2 січня - вистава «ДІД МОРОЗ В АФРИЦІ ТА ОПЕРАЦІЯ «ЯЛИНКА»

3, 4, 5, 6, 8 січня - вистава «ЗИМОВІ ПРИГОДИ КРУКОРУКІВ»

Початок о 12.00

довідки за телефоном 3-34-31

інформація про вистави театру на сайті: http://www.teatr-kukol.org.ua/

Для участі в розіграші Вам необхідно виконати лише дві умови:

1. Підписатися на одну з наших сторінок у соцмережах Фейсбук або в Твиттер.
2. Поділитися посиланням цього розіграшу http://www.gorod.cn.ua/news/viktoriny-i-konkursy/88402-kazkovii-novii-rik-v-teatri-ljalok-vigraite-dlja-svoeyi-malechi-pohid-na-novorichnii-ranok.html у себе на сторінці з текстом: «Хочу квиток на новорічний ранок».

Переможець буде обраний 5 січня (п'ятниця) випадковим чином.

Увага! У вас на сторінці повинен бути відкритий доступ до повідомлень, щоб співробітник сайту зміг написати вам про виграш. Якщо протягом дня ви не відповісте на повідомлення, це значить, що ви автоматично відмовляєтеся від виграшу.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: театр ляльок, розіграш, новорічний ранок, квитки

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект