Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Викторины и конкурсы » Розігруються квитки на концерт гурту «Ділайс»

Розігруються квитки на концерт гурту «Ділайс»

Гурт «Ділайс» в оновленому складі в особі незмінної його солістки, Наталі Ділайс, і двох чарівних танцівниць, в кінці листопада цього року починає свій концертний тур по містах України. Другий виступ концертного туру відбудеться у Чернігові 30 листопада 2017 року.

У програму туру увійшли кращі пісні різних періодів творчості групи. Це, безумовно, хіти з першого альбому «Ділайс», «Белые розы» і «Горячее лето», які прозвучать у нових обробках. Це, звичайно ж, всім відома і улюблена пісня «Нежно-нежно целуй меня», за якою слідував ряд хітів, таких як «Дай любви мне», «А мне не надо». Солістка гурту «Ділайс» виконає ліричні та запальні танцювальні треки, серед яких «Только ты и Я» і «Ждала тебя», що так полюбилися слухачеві за цей рік.

Музична програма «Ділайс» буде супроводжуватися феєричним шоу, до якого дуже довго готувалася вся команда: це і режисура, і постановки, і, звичайно ж, яскраве світлове шоу, яке підкреслить запальні пісні колективу.

Дата: 30 листопада 2017 р.
Час: 19:00
Місце: Міський Палац культури, м. Чернігів, Івана Мазепи, 23

Квитки у касі палацу та на сайті kontramarka.uaДля участі в розіграші Вам необхідно виконати лише дві умови:

1. Підписатися на одну з наших сторінок у соцмережах Фейсбук або в Твиттер.
2. Поділитися посиланням цього розіграшу http://www.gorod.cn.ua/news/viktoriny-i-konkursy/87136-rozigruyutsja-kvitki-na-koncert-gurtu-dilais.html у себе на сторінці з текстом: «Хочу квиток на концерт гурту «Ділайс».

Переможець буде обраний 29 листопада (середа) випадковим чином.

Увага! У вас на сторінці повинен бути відкритий доступ до повідомлень, щоб співробітник сайту зміг написати вам про виграш. Якщо протягом дня ви не відповісте на повідомлення, це значить, що ви автоматично відмовляєтеся від виграшу.

Gorod.cn.ua

Теги: розіграш, Ділайс

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект