Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Викторины и конкурсы » Зустрінемо весну разом! Розігруються квитки в Міський Палац культури на святкування МасляноїЗустрінемо весну разом! Розігруються квитки в Міський Палац культури на святкування Масляної

Колодія величаймо - весну зустрічаймо!!!

Запрошуємо вас поринути в атмосферу дійства святкування Масляної разом з Народним аматорським фольклорним ансамблем МПК «Сіверяни».

На вас чекають:
- обрядові дійства
- танці
- весняні пісні
- смачні вареники
- медовуха та багато іншого

Дата: 5 березня
Час: 19:00
Адреса: вул.Івана Мазепи,23
Ціна: 40 грн.

Зустрінемо весну разом!

Телефон для довідок: 970-826, 063-063-33-10
Сайт Міського Палацу культури.Для участі в розіграші Вам необхідно виконати лише дві умови:

1. Підписатися на одну з наших сторінок у соцмережах Фейсбук або в Твиттер, а також на сторінку Міського палацу культури.
2. Поділитися посиланням цього розіграшу https://www.gorod.cn.ua/news/viktoriny-i-konkursy/100323-zustrinemo-vesnu-razom-rozigruyutsja-kvitki-v-miskii-palac-kulturi-na-svjatkuvannja-masljanoyi.html у себе на сторінці з текстом: «Хочу квиток на святкування Масляної.

Переможця буде обрано випадковим чином.

Увага! У вас на сторінці повинен бути відкритий доступ до повідомлень, щоб співробітник сайту зміг написати вам про виграш. Якщо протягом дня ви не відповісте на повідомлення, це значить, що ви автоматично відмовляєтеся від виграшу.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: розіграш, Міський Палац культури, Масляна, «Сіверяни»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект