• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Криминальные публикации » Оксана Жусенко налигалася горілки і заколола чоловіка


Оксана Жусенко налигалася горілки і заколола чоловіка

 

48-річний Олександр Жусенко та його 43-річна дружина Оксана з села Томашківка, що на Ічнянщині, і билися, і любилися.Нажили чотирьох дітей. Старші син і донька вже дорослі. Мешкають і працюють у Києві. Молодші, 15-річна Марина та 9-річна Сніжана, проживали з батьками. Спокійного життя у дівчаток не було. Обоє батьків випивали. Батько ганяв матір, ображав, за що неодноразово поліція складала адміністративні протоколи, і суд його штрафував. Кажуть, діставалося і донькам. Мати мало опікувалася дітьми. За це її теж притягували до адміністративної відповідальності (неналежне виконання батьківських обов’язків).

Жили з того, що заробляли по людях. Ввечері 17 квітня молодші доньки були у друзів у сусідньому селі. Коли повернулися, побачили п’яну матір і батька, який нерухомо лежав на дивані. Діти запідозрили лихе і кинулися до сусіда. Той прибіг, помацав пульс — немає. Викликали «швидку допомогу». Та медики зарадити нічим не змогли, бо побачили труп з чотирма ранами в грудях.

Приїхала поліція, допитувалися у підозрюваної Оксани, куди поділа ніж. Та вона чи то не пам’ятала, чи не хотіла зізнаватися. Ніж знайшли у дворі неподалік паркану.
Жінка і раніше до крові лупцювала чоловіка. Якось розбила йому голову. Було, що порізала ножем руку Олександра. Певно, зачепила сухожилля, бо пальці після цього не згиналися.

Версія Оксани — вона захищалася від чоловіка. Та чи повірять їй слідчий та суд? Зараз її дії поліція кваліфікувала не як перевищення меж необхідної оборони, а як умисне вбивство. І загрожує жінці від семи до 15 років тюрми.

Батько в могилі, мати в СІЗО. Неповнолітніх дітей забрав до себе батьків брат.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №18 (1825), 6 травня 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вбивство, кримінал, Олександр Жусенко, Оксана Жусенко, Ічнянщина, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
 
 


Центр Комплект