• Брухт ДальнобойСервис


Сім років тюрми за 17 ударів

 

Сім років тюрми за умисне вбивство отримав почесний донор, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС 65-річний Тарас Хрипко з села Гурбинці на Срібнянщині. Убив він 65-річного Анатолія Білодіда. Бив руками, ногами, поліном по голові і по тілу. Експерти нарахували на трупі 17 ударів. Череп був проломлений.Вже холодного Білодіда знайшла сестра, яка понесла йому їсти.

Чоловік жив сам. Приїхав до села у 2016 році після тривалої відсидки (загалом провів по тюрмах 25 років). Анатолій пив, крав у сестри гроші. Як вип’є, ставав агресивним. Отож сестра відселила його в іншу хату. Однак продовжувала опікуватися горе-братом, бо той погано бачив і ; майже не ходив хворими ногами. Хрипко приїхав до Гурбинців доглядати матір. На Вінниччині лишилася дружина-вчителька і двоє дорослих дітей.

Торік 27 лютого Хрипко повертався з базару. З пляшкою і закускою зайшов до Білодіда. Випивали, розмовляли. Згодом Хрипко став говорити Анатолію, щоб той не ображав сестри, не крав у неї гроші. А також зауважив, що він все життя пропрацював, а Білодід просидів по тюрмах, а у них майже однакові пенсії: На додачу ще й назвав Анатолія злодієм. Через це спалахнула сварка. Білодід вдарив гостя у голову і грозився вбити.


Ще трохи посварилися, розпили мирову, і Хрипко зібрався додому. Та Білодід ще був злий на нього. Хоч ноги і мав слабі, та руки міцні. Вхопив Тараса за пояс і намагався повалити. Став знову погрожувати.

Тоді Хрипко взяв березове поліно і почав ним бита по голові, по чім попало. Білонні обм'як, сповз на підлогу.

Хрипко злякався і втік. Через деякий час повернувся, а товариш по чарці мертвий.

До речі, на суді сестра загиблого була на боці вбивці. Адже натерпілася від Анатолія. Він не раз її бив. Вона жалілася на це голові сільради.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №16 (1823), 22 квітня 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Тарас Хрипко, Анатолій Білодіда, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
 
 


Центр Комплект