• Брухт ДальнобойСервис


Забила чоловіка до смерті

 

45-річній Оксані Снітко з села Атюша Коропської ОТГ загрожує від семи до дванадцяти років тюрми за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть. Підозрюють, що жінка так побила свого чоловіка, 47-річного Сергія Сергієнка, що він невдовзі сконав.Жила пара разом років п’ять. У Оксани діти вже дорослі і онуки є. Донька заміжня, син вже встиг у в’язниці побувати за крадіжку. Жила вона з Сергієм у хаті, яку купила, правда, без оформлення. Бо своя занедбана. На життя обоє заробляли по людях. Як не випивали, все було гаразд. А як перебавлять спиртного, сварилися. Та до бійки не доходило. Та й куди того Сергія було бити? Худий, слабкий. Лікувався у тубдиспансері.


Кажуть, напередодні смерті Оксана подалася до родичів. А чоловік лишився вдома, ще й товариш до нього прийшов, випивали. Коли жінка повернулася десь о 19.00, двері були замкнені. Стукала, стукала, не відчиняють. Вибила замок. Почався скандал. Гість пішов. А Сергій десь о 21.00 прийшов до сусіда блідий, попросив односельчанку, яка була якраз там, щоб сходила на «точку», ще й гроші на пляшку дав. Випили одну на трьох, полягли спати. Вранці Сергій ще обзивався, а потім замовк. Вони його снідати кличуть, тиша. Кинулися — мертвий.

Приїхали медик, поліція. Повезли труп на розтин. З’ясувалося, чоловік помер внаслідок ушкодження внутрішніх органів, які могли виникнути від ударів у живіт.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №4 (1811), 28 січня 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Оксана Сітко, село Атюша, Сергій Сергієнко, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
 
 


Центр Комплект