• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Криминальные публикации » Кум Василь замовив кума Юрія і його застрелили у машині


Кум Василь замовив кума Юрія і його застрелили у машині

 

18 грудня у селі Терешківка Ніжинського району попрощалися з 33-річним Юрієм Боркою. Його застрелили в машині. Напівсиротами лишилося троє дітей. Найстаршій донці 11, найменшій три. Люди дуже співчувають вдові і матері загиблого.Борки переїхали до Терешківки із Закарпаття у 2016 році. Юрій вмів добре будувати і виконувати внутрішні роботи. Працював на замовлення разом зі своїми помічниками. Один з них кум і земляк (з одного села на Закарпатті) З3-річний Василь Москаль. Саме його підозрюють у тому, що в змові з двома ніжинцями 22-річним Богданом Марченком та Віталієм Арендарем, позбавили життя Борку.

15 грудня близько 21.00 трійця, прихопивши з собою рушницю, на автомобілі ВАЗ-2109 приїхала на дорогу між селами Сальне та Шняківка, якою мав проїздити Юрій Борка. Підозрюють, що кум Василь Москаль залишився в машині, а своїм подільникам наказав взяти зброю і чекати на Юрія. Як їхатиме, зупинити його. Так було й зроблено. Потім один відкрив передні дверцята авто, другий засунув мисливську рушницю і вистрілив. Поцілив Борці у груди. Заряд розбив хребет, пошкодив внутрішні органи.

— Мати чула, як помирає син, — зі співчуттям говорить 60-річна Лідія Смоленська, староста Терешківки. — Того вечора Юрій відвозив на поїзд брата та товариша, які з ним працювали на будівництві. Наближається Різдво. Вони ж віруючі, у свята не працюють. Тому зібралися на батьківщину. Відвіз і повертався назад. Матір його подзвонила: «Сину ти де?» «За Сальним, мені лишилося десять кілометрів додому». А потім матір почула декілька голосів. Після чого син захрипів. Він вже не відповідав. Тоді вона подзвонила дочці: «Шукай Юру. Він захрипів, його живого немає». Припускали, можливо, сталося ДТП.


Мені зателефонували. Я подзвонила у Шняківку, кажуть: «Немає ДТП, і поліції не видно». Тоді сестра поїхала шукати, і знайшла мертвого у машині. Набрала «швидку допомогу», а їй кажуть: «Нам ще 40 хвилин тому телефонували».

Як все було, не знаю. Начебто ті виправдовуються, що хотіли налякати. Нібито Юрій винен був куму гроші. Проте рідні Юрія кажуть, що він нічого не заборгував. Раніше вони з кумом разом працювали. І кум підмовив двох ніжинців нібито відібрати авто в рахунок боргу. А таке вийшло.

Щоб затримати підозрюваних, поліцейські викликали на підмогу спецпідрозділ «Корд». Марченко і Арендар живуть на одній вулиці. Як кордівці заскакують через паркан у двір Марченків, бачило багато людей. І не розуміли, що коїться. Адже батько Богдана бізнесмен, має фури, стоянку. Марченка витягли з ліжка в трусах. Схопили і Арендаря. Знайшли і третього підозрюваного, Василя Москаля, на риболовній базі. Зброю вилучили.

Нині всім трьом загрожує від 7 до 15 років тюрми за умисне вбивство.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №52 (1806), 24 грудня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Терешківка, вбивство, Юрій Борко, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
 
 


Центр Комплект