• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Криминальные публикации » Порубав жінці голову, труп сховав біля непрацюючої котельні


Порубав жінці голову, труп сховав біля непрацюючої котельні

 

Найближчі два місяці 31-річний Олег Грабчак з села Лукнів Коропського району проведе у Новгород-Сіверському слідчому ізоляторі, таке рішення ухвалив Коропський районний суд. Грабчак приїхав до села з Криму, ще до початку війни. Працював різноробочим у ПСП «Лукново». Він заявив у старостат (по старому сільраду), що його співмешканка 34-річна Сніжана Тацюн зникла. 17 листопада пішла з дому і не повернулася. Жінка колись приїхала на заробітки з Західної України на Коропщину, так і лишилася.Мужика забрали до поліції, притисли і він зізнався у вбивстві. Показав, куди відніс труп. 23 листопада о 21.00 біля непрацюючої котельні (вона колись опалювала клуб та контору) знайшли тіло Сніжани. На голові у неї були рубані рани. Вдома у чоловіка під час обшуку знайшли сокиру з плямами, схожими на кров. На слідчому експерименті Олег показав, що і як робив. Та чи дійсно він причетний до смерті співмешканки, має встановити не тільки слідство, а й суд. Грабчаку загрожує від семи до десяти років позбавлення волі.

Щоб Сніжана чи Олег п’яні валялися на вулиці, такого не було. А ось вдома могли випити, часто лаялися. Кажуть, того дня теж посварилися, дійшло до бійки. За словами Олега (він розповідав про це під час слідчого експерименту), дружина перша його вдарила, а потім він її.

У Сніжани двоє дітей. Доньці від перших стосунків 13 років, спільному з Олегом сину — п’ять. Проте, він не записаний на батька. Сніжана вважалася матір’ю-одиначкою. Таким більше дитячих грошей платять. До речі, обоє дітей живуть у Черешенській спеціалізованій школі-інтернаті. Менший там у садочку. Їх забрали, бо родина була неблагополучна.

Наразі соціальні служби працюють над присвоєнням дітям статусу сиріт. Після чого їх можна буде віддати на усиновлення, або і далі кочуватимуть по інтернатах. Та ймовірно, що їх забере Віталій, брат Сніжани. Чоловік вже виявив бажання стати опікуном. Та це довготривала процедура. До речі, брат забрав тіло сестри на Харківщину, де мешкає. Там і поховали.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №49 (1803), 3 грудня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олег Грабчак, вбивство, Новгород-Сіверський слідчий ізолятор, Коропський район, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
 
 


Центр Комплект