• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Криминальные публикации » Сексуально стурбований отримав 4,5 року зони і повинен сплатити жертві 80 тисяч гривень моральної компенсації


Сексуально стурбований отримав 4,5 року зони і повинен сплатити жертві 80 тисяч гривень моральної компенсації

 

Нещодавно Новгород-Сіверський райсуд виніс вирок 39-річному Сергію Сухоставцю з Семенівки — 4,5 року ув’язнення та сплатити 80 тисяч гривень моральної компенсації потерпілій — 32-річній Олені Татарчук (жінка просила 200 тисяч). Ця історія дуже резонансна. Адже після нападу на Олену, яку він бив, душив, зламав руку, Сухоставця не взяли під варту, а відпустили під нічний домашній арешт. Це так збурило жителів Семенівки, що більше трьохсот людей вийшли під місцеве відділення поліції з плакатами «Ганьба поліції», «Злочинцям СІЗО». Лише після цього Сухоставця заарештували і зачинили у слідчий ізолятор. На початку, аби відбрехатися, Сухоставець говорив, що нібито вони з Оленою були коханцями. Та у суді це було спростовано. Ось що про обставини тієї травневої ночі сказано у вироку суду:«За статтею 122 (спричинення ушкодження середньої тяжкості) та порушення недоторканності житла, стаття 162, вину визнав повністю. При цьому вини у вчиненні злочину, передбаченого частиною першою статті 153 (сексуальному насильстві) не визнав. Дав показання, що перебував у стані алкогольного сп’яніння у центрі Семенівки. Там йому захотілося ще добавити алкоголю. Тому пішов на «точку» до потерпілої, яка торгує горілкою. До подвір’я потрапив через паркан, який переплигнув. Постукав у двері, сказав: «Сусід». Жінка відкрила. Спитав, чи є горілка, однак вона йому грубо відмовила. Він також нагрубив їй. Тоді потерпіла вдарила його ногою в пах. У відповідь він схопив рушник та кинув на неї, повалив на підлогу. Жінка почала вириватися. Вдарив її кілька разів кулаками, куди саме не пригадує. Під час боротьби одяг потерпілої порвався, пішла з носа кров. Поклав рушник їй на ніс. Вона ж знову стала «брикатися». Намагаючись її утримати, натиснув коліном на руку. Після цього вона заспокоїлася, під час цієї боротьби з неї спала білизна. Заспокоюючи потерпілу, він клав свою руку на ліве плече та живіт. Далі вони зайшли до зали, де він поклав жінку на диван, розрізав рушник і прив'язав руку до ноги. Пошукав у сусідній кімнаті речі, знайшов білизну, приніс і сказав вдягнутися, при цьому зрозумів, що у потерпілої зламана рука і вона не зможе сама вдягтися. Він відв’язав її руку. На животі потерпілої була кров, витер її, потерпіла при цьому підвелася, а після того знову лягла, він перевернув її на живіт, накрив покривалом, забрав рештки рушника та інші речі та пішов з будинку. Речі викинув дорогою. Зазначив, що по статевих органах не гладив, наміру вчиняти відносно неї дії сексуального характеру не мав.

Коли затримали поліцейські, вони пообіцяли відпустити, якщо буде проведено слідчий експеримент, на що він погодився, протокол слідчого експерименту підписував, але не читав.

Потерпіла розповіла, що у ніч з 20 на 21 травня почула стукіт у двері. Прокинулася, одягла куртку, підійшла до дверей та спитала: «Хто там?» Почула «сусід», відкрила двері. Чоловік кинув рушник їй на голову та повалив на підлогу, почав її заламувати, схопив руками за шию, став знімати з неї білизну. Вона намагалася відлізти до дверей, однак обвинувачений сів їй на голову, бив руками по животу, вона стала непритомніти. Коли отямилася, то побачила, що на обличчі лежить рушник, нападник сидів на ній. Кричала, тоді він тричі ударив по обличчю. Вона намагалася повзти до дверей і в цей час відчула, що її ліва рука, яку обвинувачений заламав їй за спину та утримував, зламалася, оскільки відчувався сильний біль. Вона спитала, чи буде він вбивати або ж гвалтувати. Той відповів, якщо вона буде його слухати, то він лише помацає її. Далі він відірвав частину рушника, зав’язав їй очі та завів її до зали, поклав на диван, зірвав з неї труси, розірвав шлейки на нічній сорочці, роздягнув її, побіг за ножем, яким порізав рушник на частини, якими прив’язав її руку до правої ноги. Після цього мацав її груди, живіт, між ніг, засовував туди палець. Потім спитав, де її бюстгальтери. Пішов до іншої кімнати, де копирсався в шафі, приніс бюстгальтери і почав приміряти їх на неї, при цьому він продовжував її мацати, цілував між ніг, питав, чи подобається це їй, лягав біля неї, казав, що вона красива. Вона казала йому, що за нею зараз приїдуть, але Сухоставець продовжував свої дії. Також торкався своїм пенісом її губ. Потім сказав їй, аби вона всім розповідала, що впала, пригрозив, що якщо звернеться до поліції, то він її вб’є. Витирав ручки дверей, відвів її до раковини, де обтер вологим рушником, потім знову привів до зали, розв’язав, накрив покривалом та пішов. Коли двері зачинилися, вона зателефонувала свекрусі, яка прийшла до неї. Її бюстгальтери були розкидані по будинку, хатні квіти лежали на підлозі. Викликали «швидку» та поліцію.

Чоловік Олени розповів, що знаходився на заробітках у Києві. Приблизно о 3 годині ночі йому зателефонував начальник поліції з Семенівки та повідомив, що хтось забрався до їхнього дому та побив дружину. Приїхав до лікарні, від дружини дізнався про те, що сталося. Вона розповіла, що напад вчинила особа, яка раніше ремонтувала його автомобіль. Тоді він у соціальних мережах знайшов фото цієї людини, і дружина впізнала у ньому нападника. Обвинувачений восени минулого року був у дворі їхнього господарства, тому знав, де вхід до двору та будинку, при цьому до будинку він не заходив. Приблизно рік тому вони розмовляли з Сухоставцем про жінок, коли разом випивали, той казав, що дружина красива.

Минуло більше п’яти місяців, проте уламковий перелом плечової кістки (зі зміщенням) і досі непокоїть Олену. Хоча зробили операцію, зростається повільно, погано працює кисть. Морально Олена ще й досі не відійшла від пережитого, адже на суді довелося згадувати все у деталях.

У Сухоставця є право на апеляцію.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №45 (1799), 5 листопада 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олена Татарчук, вирок, Семенівка, Новгород-Сіверський райсуд, Сергій Сухоставець, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
 
 


Центр Комплект