Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Холмах на Корюківщині знайшли труп жінки у погребі

Радио
Радио

У Холмах на Корюківщині знайшли труп жінки у погребі

Жахливу знахідку у льосі нежилого будинку у селищі Холми виявив господар, який навідався на обійстя, що дісталося родині у спадок. Чоловік відкрив погріб, а там – людські ноги. Мертва жінка виявилася жителькою Холмів, яка зникла понад місяць тому.Зі слів жителів селища, це сталося на Чудо, 19 вересня. Поліцію викликав господар, який збирався закласти картоплю на зиму у погріб, а виявив труп жінки. Сусіди впізнали у ній 57-річну місцеву жительку. Кажуть, лежала так, наче заснула.


Розповідають, що сама вона родом із Закарпаття і, начебто, мала судимості. Приїхала у Холми понад 10 років тому. Ніде не працювала, жила зі співмешканцем. Обоє випивали, вели асоціальний спосіб життя. Другого серпня у жінки був день народження, а третього вона вже зникла і її більше ніхто не бачив.

Чому її не шукав співмешканець, і як вона потрапила у льох чужого подвір’я, розбиратимуться правоохоронці. Похованням жінки займалася Холминська селищна рада, оскільки рідних вона на Корюківщині не мала.

Наталія Рубей, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: селище Холми, погріб, труп

Добавить в:
 
 


Центр Комплект