Матері порізав шию, убив мужика

30 травня у Носівській районній лікарні близько опівночі рятували 57-річну Світлану Міхно. Її з різаною раною шиї в тяжкому стані привезла «швидка допомога». 44-річному Олександру Білозіру допомога медиків не знадобилася. Чоловік був мертвий. У нього була пошкоджена голова і порізане горло. Підозрюють, що на обох напав 36-річний Роман Сергійчик, син Світлани. За що — з’ясовує слідство.Кажуть, Роман як напивався — звірів, всіх «строїв». З молодості жорстоким був. Материного вітчима, діда, убив лижною палицею. За це Сергійчику дали сім років тюрми. Та за хорошу поведінку випустили раніше. Років десять, як повернувся з місць позбавлення волі. У сусідів поцупив велосипед, телевізор, комп’ютер, навіть цибулю та часник з городу. «День спить, ніч бродить», — так про нього кажуть носівчани. А як набродиться, колобродить. Найбільше діставалося матері. Світлана раніше працювала прибиральницею у барі, потім у київському метро. Стала випивати. Кілька місяців тому Роман так її побив, що встати не могла, до «швидкої» сусіди на ношах несли. Та пробачила сина.

Сестру рідну по матері, вагітну, так гамселив, що мусила піти на квартиру. Над меншим братом постійно знущався. Нещодавно скальп хотів зняти. Голову у лікарні зашивали. Якби не брат, вже б і матері живої не було. Він пішов туди, де випивала компанія і знайшов її напівмертвою. Була прикрита ковдрою. Роман подумав, що вона теж мертва, як Олександр Білозір. У вбитого є родина, діти. З Романом він дружби не водив, та таки пересікся.

Нині підозрюваному Сергійчику за вбивство Білозіра і замах на вбивство матері загрожує до п’ятнадцяти років ув’язнення.

* * *

29 травня від ножового поранення у Кошанах Козелецького району помер 52-річний Олександр Бригинець. За підозрою у нанесенні тяжкого тілесного ушкодження, що призвело до смерті, затримали 37-річного Руслана Петренка. Всьому виною горілка.

З початку року по області сталося 17 убивств.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №23 (1777), 4 червня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вбивство, Світлана Міхно, Олександр Білозір, Роман Сергійчик, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект