Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Криминальные публикации » Застав дружину з коханцем, її вдарив, його зарізав. Тепер 7 років відсидить у тюрмі


Застав дружину з коханцем, її вдарив, його зарізав. Тепер 7 років відсидить у тюрмі

Сім років тюрми отримав 50-річний Валентин Шкаберда з Бобровиці за вбивство 47-річного Олександра Берегуна. Вирок виніс Козелецький райсуд. А ще Валентин має сплатити вдові загиблого 300 тисяч гривень за спричинену моральну шкоду.На суді Шкаберда провину визнав і щиро розкаявся. Розповів, що йому було відомо про зустріч дружини з коханцем. Він дзвонив і приїздив до Берегуна додому, просив припинити любовні стосунки і спілкування. П’ятого жовтня їхав зустрічати жінку на залізничну станцію. Мала прибути з роботи, з Києва. В цей час знайомий повідомив, що дружина вже з Берегуном біля станції «Марківці». Коли під’їхав, побачив машину суперника. Підійшов, побачив свою дружину поряд з Олександром, вибив в автомобілі скло.

Спочатку чоловік тріснув її, потім став битися з Берегуном. Дістав ніж і штрикнув його під лопатку. Коли зрозумів, що накоїв, повіз суперника до лікарні. Навіть допоміг медикам перенести його на каталку і супроводжував до реанімації. Там потерпілий і помер. Потім поїхав додому, перевдягнувся і сам поїхав до поліції. Ще до суду заплатив дружині загиблого 26802 гривні матеріальної компенсації.


Дружина вбитого Берегуна пояснила суддям (їх було троє, колегія), що протягом трьох років знала про зустрічі чоловіка з іншою жінкою, але для збереження сім’ї мовчала про це. Знала про зради і донька. «У серпні-вересні Шкаберда приїздив до нас додому і погрожував батьку», — про це вона заявила на засіданні.

А ось дружина підсудного, і коханка зарізаного, не виправдовувала і не захищала чоловіка. Вона відмовилася давати показання в суді, посилаючись на статтю 63 Конституції (Особа не несе відповідальності за відмову давати показання або пояснення щодо себе членів сім’ї чи близьких родичів).

У засудженого є право на апеляцію. Хоча тюремний строк йому і так дали по мінімуму.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №15 (1769), 9 квітня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Валентин Шкаберда, Олександр Берегун, вирок, Козелецький райсуд, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект