Нормовен

Задушив матір мотузкою

32-річного Євгена Троцька з Кобижчі Бобровицького району підозрюють у вбивстві матері. Саме він повідомив, що вона не жива. Мовляв, померла, хто знає чого.Огляд тіла та розтин показали: причина смерті — удушення. Поліцейські знайшли мотузку, якою ймовірно і було скоєно злочин. А ще пів мішечка «травки». Можливо, остання і затьмарила розум чоловікові.

59-річна Валентина Троцько працювала консьєржкою у Києві. Останні п’ять років утримувала сина. Він перебивався підробітками, любив випити і зганяти злість на матері. Забороняв жінці спілкуватися з ріднею. При сусідах міг підняти на неї руку, ляснути по обличчю, схопити за шию і запхати до іншої кімнати. Так було і напередодні трагедії.

Політична партія Владислава Атрошенко

Сусіди, дивлячись, що Євгена «бере», поспішили додому. Що вже він потім робив з бідною матір’ю, хто знає. Перед поліцейськими виправдовувався: «Я не вбивав. Вийшов до туалету і знайшов її мертвою».

Нині в деталях розбирається слідство. Відкрито кримінальне провадження за статтею «Умисне вбивство». В разі доведення вини судом Євгену загрожує від семи до 15 років тюрми.

P.S. З початку року по області було скоєно шість вбивств.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №13 (1767), 26 березня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Валентина Троцько, син, вбивство, Бобровицький район, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект